شرکت معماری ایماژ

شرکت معماری ایماژ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر بدست جناب آقای دکتر ایمان محمدی که در زیل به بیوگرافی و دستاوردهای ایشان به تفضیل اشاره خواهیم کرد، آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری، تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی کشوری بوده است.

مهندس ایمان محمدی

ایمان محمدی در ۱۹ آبان ۱۳۶۰ در تهران متولد شده و کودکی خود را در تهران سپری کرد. در سال ۱۳۷۲ در سن ۱۲ سالگی همراه خانواده خود به شهسوار واقع در استان مازندران نقل مکان کرد.

کارشناسی خود را در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه مشهد دریافت کرد.

کارشناسی ارشد را در سال ۱۳۹۰ در دانشگاه گیلان دریافت کرد و در سال ۱۳۹۸ در مقطع دکتری در دانشگاه سمنان پذیرفته شد.

او از همان سال های ابتدایی دانشگاه رویای داشتن شرکتی با نام ایماژ را در سر داشت و پس از اتمام تحصیلات کارشناسی خود دفتر شرکت معماری ایماژ را در بخش طراحی نظارت و اجرا راه اندازی نموده است.

حال بیش از ۱۵ سال تجربه در حرفه معماری طیف وسیعی از مسئولیت ها را در برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت و ساز و کنترل کیفیت دارد.

 او به عنوان یک مدیر پروژه همه کاره، رهبری هوشیارانه را با نظارت ماهرانه بر سیستم ها، برنامه ها و اهداف ترکیب می کند تا موفقیت پروژه را تضمین کند.

ساختمان‌های او پاسخگوی بافت، آب و هوا و فرهنگ هستند و با خلق فضاهای اتمسفر محور و با توجه و احترام وجدانی به بودجه‌ها و برنامه‌های مشتری، ارزشی پایدار به دست می آورد.

دکتر ایمان محمدی

عناوین و مسئولیت های جناب آقای دکتر ایمان محمدی

  • مدیرعامل شرکت مشاور آرمان اندیشان خشت آرا
  • ریاست انجمن معماران غرب استان مازندران
  • هیات مدیره شرکت بین المللی ایماژ
  • کارآفرین برتر مازندران در سال ۱۴۰۰
  • یکی از ۱۰۰ برند برتر در سال ۱۴۰۰ در حوزه ساخت و ساز
  • مشاور تخصصی امور ملکی و بازاریابی با دو شعبه فعال مازندران
  • مشاور و مجری ساختمان های برند در استان مازندران
  • مدرس دانشگاه با بیش از یک دهه سابقه تدریس
  • مشاور و مجری برندینگ و فروش پروژه های لوکس منطقه

این مجموعه با توجه به سال ها تجربه در این زمینه، کلیه خدمات را به بهترین شکل و با خلق فضاهای خاص و فرایند طراحی اتمسفر محور، خالق بهترین ایده ها می باشد.

 همچنین شرکت معماری ایماژ از سال۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تهاتر و تامین مصالح، همچنین مشارکت در ساخت و ساز، آغاز نموده است و در سال ۱۴۰۰، به عنوان یکی از کارآفرینان برتر کشورمان و تنها کارآفرین برتر استان مازندران شناخته شده و در مراسمی از آن تجلیل به عمل آمده است.

 هولدینگ “ایماژ” با هدف سودآوری و جلب رضایت شما عزیزان در حوزه احداث پروژه های بزرگ ساختمانی، با کاربری های گوناگون، اعم از تجاری، اداری، مسکونی و… سرمایه گذاری می کند. مجموعه ایماژ با تمرکز بر امر سرمایه گذاری، همواره تلاش کرده تا بهترین و اثربخش ترین سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه ساخت و ساز را انجام دهد. اهداف اصلی این مجموعه عبارتند از؛

توسعه قطب های کسب و کار از طریق جذب سرمایه گذاری، سودآوری و تضمین منافع سرمایه گذاری و… .

 یکی دیگر از افتخارات این مجموعه شناخته شدن به عنوان یکی از صد برند برتر سال ۱۴۰۰ ایران در بخش ساخت و ساز و برندسازی می باشد.

 شرکت معماری ایماژ با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن طراحی بین المللی و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، اداری، مسکونی و… ارائه دهد.

ریشه و معنای کلمه ایماژ :

 نقش، انگاره و تصویر ذهنی؛ حقیقت هر چیز یا شی، در عالم معنا باطن و تجرید ایماژ به معنای توصیفِ با دقت و همراه با جزئیات پدیده ها است.