مجتمع پازل

طراحی آپارتمان

سبک: : مدرن
آدرس: تنکابن
سال طراحی: ۱۴۰۰

مجتمع پازل

مهمترین قسمت برای ساختمان نما محسوب می شود و بدین ترتیب نمای ساختمان با شرایط محیطی باید مطابقت داشته باشد.

شما از طراحی نمای ساختمان مدرن می توانید برای نمای آپارتمان به نحو احسن استفاده نمایید. امروزه بسیاری از افراد برای جذاب نشان دادن نمای آپارتمان خود از سبک مدرن استفاده می کنند و هر چقدر طراحی نما با خلاقیت بیشتری همراه باشد، صددرصد شما استاندارد قابل قبول تری را می توانید برای نمای آپارتمان مشاهده کنید.

به این دلیل که نمای آپارتمان یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان به شمار می رود و می تواند هویت آپارتمان را به خوبی معرفی کند. توجه به زیبایی و جذابیت نمای آپارتمان باعث زیباسازی محل زندگی شما می شود.

طراحی نمای ساختمان مدرن را شما باید با اصول و ویژگی های خاصی در نظر بگیرید؛ چرا که سادگی و کارایی نمای ساختمان از موارد مهمی است که صددرصد بر روی بهبود زیبایی نما تاثیر مضاعف می گذرد و مهمتر از همه شما نباید هیچ گونه تزیینات خاصی را برای نمای آپارتمان و برای مسکونی در نظر بگیرید؛ چرا که مدرن بودن، تنها به اصل هر چیز که مورد کاربرد قرار می گیرد در عین سادگی اشاره می کند. سعی کنید از مصالح کاملا به روز و جدید استفاده کنید و تنوع را رعایت کنید. تا حد امکان تکنولوژی را نیز یاد نبرید و نسبت به بودجه خود از روشهای اقتصادی استفاده کنید.

طراحی داخلی مجتمع ارغوان

سبک: : مدرن آدرس: تنکابن سال طراحی: ۱۴۰۰کافرما: آقای افشار مجتمع ارغوان در طراحی نمای کلاسیک ، پیش ورودی ،…

برج دوقلو دینارسرا

برج دوقلو دینارسرا

سبک: : مدرن آدرس: تنکابن، نشتارود، دینارسرا سال طراحی: ۱۳۹۹کارفرما: آقای نجاری برج دوقلو دینارسرا سادگی و زیبایی نمای برج…

ویلا عالیجناب

سبک: : کلاسیک آدرس: تنکابن سال طراحی: ۱۳۹۹ کارفرما: آقای یعقوبی نژاد ویلا عالیجناب ویلاهای کلاسیک جزو سبک هایی می…

ویلا مایا

فاکتورهای متعددی در زیبایی نمای ویلا موثر هستند ، یکی از مهمترین آن ها نورپرداززی است.